O společnosti ENERGON Development

Společnost ENERGON Development, s.r.o. byla založena roku 2012 jako dceřiná společnost společnosti ENERGON Dobříš, s.r.o., která působí na trhu od roku 1999 v oblasti projekční činnosti ve výstavbě, projektování a provádění pozemních staveb, včetně jejich rekonstrukcí, změn a odstraňování, výstavby, montáží, opravy a údržby elektrických zařízení.

Společnost ENERGON Development, s.r.o. vznikla na základě dlouholetých zkušeností jejich zakladatelů v oboru developerské a investiční činnosti, ale i projekt managmentu a inženýrské činnosti pro konečného klienta.

Zaměřujeme se především na výstavbu rodinných a bytových domů určených pro střední a vyšší třídu a to jak v Praze, tak mimo ní.

obchodní informace

  • Obchodní firma: Energon Development, s.r.o.
  • Spisová značka: C 197239 vedená u Městského soudu v Praze
  • Sídlo: Budějovická 601/128, 140 00 Praha 4 – Krč
  • Identifikační číslo: 242 50 121

z nabídky služeb

ilustrační obrázek k - Cost management

Cost management

V rámci projektového řízení nabízíme Cost management (cenový management). Ten nezávisle na velikosti projektu nabízí integrovaný postup a metody k dosažení určených cílů. V centru zájmu Cost managementu je cenová problematika projektu...

ilustrační obrázek k - Inženýrská činnost

Inženýrská činnost

Inženýrskou činností ve výstavbě je zastupování stavebníka při jednání s orgány státní správy a ostatními účastníky řízení.

z nabídky developerských projektů

ZÁPADNÍ ZÓNA - DOBŘÍŠ